Як підібрати засоби контактної корекції зору дитині?

28.12.2015 6:53 6

Як підібрати засоби контактної корекції зору дитині?

Як підібрати засоби контактної корекції зору дитині?Коли мова йде про звичайні оптичні контактні лінзи (скорочено – КЛ) чи про кольорові, які можна купити тут – http://www.linza.com.ua/uk/color, підбір їх у будь-якому випадку складається з восьми основних етапів.

1. Огляд органів зору дитини за допомогою щілинної лампи. Він потрібен, аби виключити ймовірність захворювання переднього відтинку ока. Така патологія – протипоказання для використання засобів контактної корекції зору.

2. Визначення параметрів кожного органу зору для вибору пробної лінзи: діаметру рогової оболонки й КЛ, радіуса кривизни рогівки на кератометрі й базової кривизни оптики.

3. Визначення клінічної очної рефракції для встановлення оптичної сили контактних лінз.

4. Проведення офтальмоскопії, яка має виявити неоптичні причини погіршення зору.

5. Примірювання засобів контактної корекції, визначення положення й рухливості даної продукції, гостроти зору.

6. Уточнення кінцевої оптичної сили КЛ.

7. Остаточне визначення моделі.

Аби переконатися, що вибір зроблений правильно, треба приміряти кілька контактних лінз різного дизайну. Кінцевим варіантом має стати пара, яка забезпечує оптимальне центрування, рухливість, максимальну чіткість зображення й комфортність. М’який засіб контактної корекції зору повинен прилягати до рогової оболонки дитячого ока щільніше, ніж у дорослого. Це потрібно, аби уникнути випадання виробу та його втрати.

Коли лінзи підібрані, офтальмолог має проінструктувати маленького пацієнта та його батьків щодо правил носіння оптичної продукції й догляду за нею. Крім того, він повинен бути впевненим, що за потреби дорослі зуміють зняти КЛ із очей дитини.

До обов’язків лікаря належить:

  • встановити контакт із батьками. Дорослі повинні чітко усвідомлювати, навіщо їхньому сину або дочці лінзи, які вони мають переваги й недоліки;
  • навчити батьків надягати контактну оптику разом із дитиною, щоб вони за потреби зуміли їй допомогти;
  • поінформувати дорослих щодо того, як правильно проводити очищення, дезінфекцію даної продукції, як її зберігати, порекомендувати найпростіші для використання, але дієві й безпечні для здоров’я засоби догляду;
  • проводити перевірку здоров’я очей хоча б раз на рік;
  • контролювати правильність посадки виробів і гостроту зору, коли батьки купують дитині нові контактні лінзи.

Ціна на таку продукцію не залежить від того, для дітей чи для дорослих її купують.

Источник: http://www.linza.com.ua/uk/color

Следующая новость
Предыдущая новость

Побеждайте, делая ставки на Dota 2 Сборная России разгромила Венгрию, Габулов остался в запасе Методы противодействия коллекторам в Украине Покупка живых подписчиков в Телеграм канал Купить сульфат цинка оптом в Украине

Последние новости