Як правильно вибирати матрац для комфортного сну

12.01.2022 19:23 42

Здоровий сон - це основа хорошого самопочуття людини, відмінного настрою і енергії. Отримати його можна тільки при використанні якісного постільного приладдя і аксесуарів. Велике значення має правильний вибір ортопедичного матраца. Сучасним споживачам виробники пропонують в інтернет магазині magdek.com.ua недорогі матраци з оптимальним рівнем жорсткості і пружності, які дозволяють зняти зайве навантаження з хребта.

Матраци-топпери - кращий вибір для нічного відпочинку

Як правильно вибирати матрац для комфортного снуБагато людей в процесі сну вважають за краще використати матрасы-топперы. Вони мають багато безперечних переваг. Сюди можна віднести:

  • наявність ортопедичних властивостей;
  • великий вибір ширини спального приладдя;
  • можливість придбати одно- і двосторонні моделі;
  • оснащеність знімними чохлами, які добре очищаються від бруду.

Серед споживачів підвищений попит мають вироби з функцією зима-літо. Вони відрізняються безпружинною структурою, компактністю, легкою вагою, достатнім рівнем еластичності. Стандартна довжина матраів-топперів складає 190-2000 мм. Щоб купити матрац недорого Київ рекомендує заздалегідь познайомитися з його основними характеристиками. При виборі моделі рекомендується звертати увагу на його розмір, форму, колір чохла, наявність пружинних блоків, якість наповнювача.

Матеріали, які використовуються для пошиття ортопедичних матраців

Ортопедичний матрац - це кращий вибір для нічного відпочинку. Він забезпечує надійну підтримку хребта, знімаючи з нього зайве навантаження. Для людей старшого віку краще купувати вироби з штучного латексу. Вони мають оптимальний рівень жорсткості. Латекс - це пружний матеріал, що зберігає свої первинні характеристики навіть при активній експлуатації.

У холодні зимові дні комфортний сон забезпечується за допомогою матраців, виготовлених з кокосової койры. Одно з його переваг - здатність пропускати повітря і зберігати при цьому тепло. Для виробництва жорстких матраців використовується латекс у поєднанні з морськими водолрослями. Такий матеріал має високі показники екологічності і гипоаллергенности. Він тривалий час зберігає свою первинну структуру і форму.

Жорсткі матраци - це кращий вибір для людей, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом. Спальні аксесуари виготовляються з матеріалів, які добре чистяться від різних забруднень і не сприяють скупченню шкідливих комах.

Следующая новость
Предыдущая новость

Маски медицинские одноразовые Рашид Рахимов: Ни с кем из тульского «Арсенала» не общался Новомосковский «Химик-2» выиграл у «Ельца» Прием черного лома в Москве Квалифицированная консультация эндокринолога в Херсоне

Последние новости