Преміум раціон для котів club 4 paws тепер за доступною ціною!

04.04.2020 10:56 3

Преміум раціон для котів club 4 paws тепер за доступною ціною!

На що ви в першу чергу звертаєте увагу, коли обираєте продукти на вечерю? Ви читаєте етикетки, перевіряєте термін придатності, вивчаєте склад того чи іншого продукту. Де ви зазвичай купуєте корм своєму котикові? Більшість з вас залюбки ходять до спеціального магазину, де є великий вибір кормів для тварин. Але лише одиниці керуються у своєму виборі не лише ціною, а й складом корму, його харчовою цінністю та поживністю. Напевно, рука сама тягнеться до пакета з розрекламованим кормом. Ви впевнені, що саме цей корм принесе користь вашому улюбленцю?

Зверніть увагу на продукцію для котів club 4 paws на офіційному сайті, або ж навіть у вашій місцевій аптеці. Тільки ця компанія пропонує купити корм преміум класу за вигідною ціною. Не чекайте грандіозних знижок. Продукція преміум класу не може бути дешевою, якщо вона дійсно якісна і виготовлена з якісних інгредієнтів. Корм преміум класу забезпечує організм тварини необхідною кількістю корисних речовин. При цьому, ви не знайдете там шкідливих домішок! Усі раціони club 4 paws містять в складі м’ясні інгредієнти, а також всі необхідні жири, вітаміни та мінерали.

На сайті представлений досить великий вибір кормів. Можна обрати корм залежно від віку вашого кота, особливих потреб в харчуванні, якщо такі є, та типу самого харчування. На сайті представлені як вологий та сухий раціон для котів, так і смачнющі м’ясні палички. Яке харчування обрати для котика – залежить від його особливих потреб. Адже всім відомо, що тваринки, які страждають від проявів алергії, ниркової недостатності, стерилізовані та старенькі котики потребують особливого харчування. В такому разі club 4 paws пропонує безкоштовну консультацію ветеринара прямо на сайті.

Як зрозуміти, що корм, який ви придбали своєму улюбленцю дійсно якісний? Ваш котик не буде залишатися голодним після обіду навіть з малої порції. Запам’ятайте, що хороший продукт дешевим бути не може. Club 4 paws завжди йде назустріч своїм клієнтам і пропонує регулярні знижки, акції, розіграші для того, щоб дати вам можливість побалувати своїх котиків якісним харчуванням.

Следующая новость
Предыдущая новость

Валерий Петраков будет тренировать «Томь» без контракта Алексей Поддубский продолжит тренировать «СКА-Хабаровск» в премьер-лиге «Петровский замок» пропустил 14 мячей от «Барабаново» и другие результаты 4-го тура чемпионата Венёвского района Демисезонное пальто женское от Favoritti Хызыр Аппаев расторг контракт с «Ригой»

Последние новости