Преміум раціон для котів club 4 paws тепер за доступною ціною!

04.04.2020 10:56 3

Преміум раціон для котів club 4 paws тепер за доступною ціною!

На що ви в першу чергу звертаєте увагу, коли обираєте продукти на вечерю? Ви читаєте етикетки, перевіряєте термін придатності, вивчаєте склад того чи іншого продукту. Де ви зазвичай купуєте корм своєму котикові? Більшість з вас залюбки ходять до спеціального магазину, де є великий вибір кормів для тварин. Але лише одиниці керуються у своєму виборі не лише ціною, а й складом корму, його харчовою цінністю та поживністю. Напевно, рука сама тягнеться до пакета з розрекламованим кормом. Ви впевнені, що саме цей корм принесе користь вашому улюбленцю?

Зверніть увагу на продукцію для котів club 4 paws на офіційному сайті, або ж навіть у вашій місцевій аптеці. Тільки ця компанія пропонує купити корм преміум класу за вигідною ціною. Не чекайте грандіозних знижок. Продукція преміум класу не може бути дешевою, якщо вона дійсно якісна і виготовлена з якісних інгредієнтів. Корм преміум класу забезпечує організм тварини необхідною кількістю корисних речовин. При цьому, ви не знайдете там шкідливих домішок! Усі раціони club 4 paws містять в складі м’ясні інгредієнти, а також всі необхідні жири, вітаміни та мінерали.

На сайті представлений досить великий вибір кормів. Можна обрати корм залежно від віку вашого кота, особливих потреб в харчуванні, якщо такі є, та типу самого харчування. На сайті представлені як вологий та сухий раціон для котів, так і смачнющі м’ясні палички. Яке харчування обрати для котика – залежить від його особливих потреб. Адже всім відомо, що тваринки, які страждають від проявів алергії, ниркової недостатності, стерилізовані та старенькі котики потребують особливого харчування. В такому разі club 4 paws пропонує безкоштовну консультацію ветеринара прямо на сайті.

Як зрозуміти, що корм, який ви придбали своєму улюбленцю дійсно якісний? Ваш котик не буде залишатися голодним після обіду навіть з малої порції. Запам’ятайте, що хороший продукт дешевим бути не може. Club 4 paws завжди йде назустріч своїм клієнтам і пропонує регулярні знижки, акції, розіграші для того, щоб дати вам можливість побалувати своїх котиків якісним харчуванням.

Следующая новость
Предыдущая новость

Самые популярные шрифты в современном дизайне «Алексин» проиграл «Химику» и другие результаты 2-го тура юношеского первенства области Новомосковский «Химик-2» выиграл у «Ельца» Ежемесячные денежные выплаты ветеранам боевых действий Артём Мингазов: Тренеры «Арсенала-м» смогли нас объединить одной целью

Последние новости