Банк Універсал України – повний спектр послуг для юридичних та фізичних осіб

20.02.2021 23:29 18

Банк Універсал України – повний спектр послуг для юридичних та фізичних осіб

Надійний банк України - Універсал, надає послуги кредитування більше 20 років. Юридичні та фізичні особи мають право користуватися широким спектром послуг, включаючи депозити банка. Стратегічний напрямок Universal Bank – якість в обслуговуванні бізнесу українських громадян. Банк має бездоганну репутацію та високий професіоналізм банківської команди. Удосконалювати взаємини з клієнтами на всіх рівнях діяльності – завдання банку.

Популярні послуги для фізичних осіб

Банк Універсал пропонує клієнтам вигідні продукти та прозорі умови співпраці. Головне для банку – довіра клієнтів! Серед популярних послуг для фізичних осіб можна вказати наступні:

  • відкриття депозиту в гривнях, доларах, євро;
  • ощадні рахунки;
  • карти;
  • платіж;
  • заставне майно.

Офіційний сайт банку пропонує калькулятор-онлайн. Він допоможе вибрати валюту на депозит, суму і термін зберігання. Кожні 45 діб процентна ставка буде зростати. Мінімальна сума депозиту складає для каси відділення 5 тисяч гривень. Для «чат-ботів» - 1 тисяча гривень. Перевага послуги – розірвання договору без закінчення терміну.

Банк Universal пропонує клієнтам можливість зробити вигідні процентні ставки на заощадження, щоб потім мати можливість їх знімати в будь-який час. Досвідчені клієнти навіть при невеликому фінансовому запасі можуть відкрити рахунок и кожний місяць на цьому заробляти.

Клієнти Bank Universal мають право оформити карту для оплати, або депозитну карту. Дизайн платіжного продукту може бути іменним, або на вибір. Платежі можна проводити по міжміському напрямку. При цьому використовувати різні системи перекладів. Таким чином оплачується мобільний рахунок, телебачення або Інтернет. Також на офіційному сайті банку Універсал можна ознайомитися з нерухомістю, яку можна купити по вигідним цінам, та на вигідних умовах.

Спеціальні пропозиції від банку

Для бізнесу банк Універсал пропонує кілька пропозицій, які включають:

  • «Комфортний бізнес»;
  • «Преміум»;
  • «Платинум»;
  • «Партнер»;
  • «Міжнародний».

В першому варіанті обслуговується поточний рахунок в іноземній валюті. Клієнт кожен день отримує виписки про стан рахунку. За цією послугою клієнті мають право на вигідну купівлю або продаж валюти. Також клієнтам банк Універсал пропонує мінімальний тариф для поповнення рахунку через касу банку готівкою. Співробітники банку безкоштовно обслуговують рахунки в іноземній валюті.

Послуга «Платинум» підходить для операцій з іноземною валютою. Клієнтам пропонують вигідний тариф, щоб зняти готівку в сумі до 1 мільйона гривень.

Следующая новость
Предыдущая новость

Как много зарабатывать в интернет казино вулкан? Свадебный салют для невероятного шоу Жилой комплекс «Малахит»: жилье вашей мечты по доступной цене Патрик Клюйверт отказался возглавить тульский «Арсенал» Аленичев начнёт сезон в Санкт-Петербурге, Гунько — в Новосибирске

Последние новости